piątek, 16 sierpnia 2013

Informacja nr 2

Zwracam się uprzejmie z prośbą by zwrócić uwagę na "strony", to te zakładki, zaraz pod tytułem bloga. Znajduje się na nich:

Forum o DD, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych domową dyscypliną, jak i tych co ją potępiają, ale chcieliby zrozumieć, a nie oskarżać, czy też obrażać. Pamiętajcie, że zawsze można o wszystkim porozmawiać, ale w sposób kulturalny.

Czat o DD, na którym możecie poznać innych zainteresowanych DD lub ich przeciwników i porozmawiać z nimi w tym temacie (domowej dyscypliny).

Kontakt mailowy, gdyby ktoś z odwiedzających bloga chciał nawiązać kontakt ze mną - Samirem, albo moją wspólniczką - Pauliną. Bardzo chętnie odpowiemy na każde z zadanych nam pytań, o ile będzie to pytanie przystępne... przynajmniej dołożymy wszelkich starań by odpowiedzieć.

E-booki o DD, które zostały wydane przez różnych autorów, często tych co wcześniej prowadzili blogi o podobnej tematyce. To być może wygląda na reklamę, z pewnością nią jest, ale przecież nie zmuszam nikogo do kupna. Ja tylko podjąłem próbę zebrania wszystkiego w jednym miejscu. Czytając jednak powieści z elementami domowej dyscypliny należy pamiętać, że to fikcja literacka, a nie prawda, nie instrukcja, nie poradnik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz